Anyagellátó
Matkópuszta

Anyagellátó

Anyagmozgatót keresünk Matkópusztára Hivatkozási szám WHC01503
Anyagellátó

Matkópuszta Vissza Anyagellátó Anyagmozgatót keresünk Matkópusztára Hivatkozási szám WHC01503

Tovább a jelentkezéshez
Műanyag termékeket gyártó partnercégünk részére keresünk anyagellátó munkatársakat 2 műszakba Matkópusztára!

Feladatok

  • Kézi anyagmozgatás
  • Targoncavezetés
  • Sorkiszolgálás
  • Csomagolás, fóliázógép kezelése

Elvárások

  • Targoncavezetői engedély (vezetőüléses, gyalogkíséretű)
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Jó fizikum
  • Terhelhetőség

Amit kínálunk

  • Kereseti lehetőség próbaidő alatt br. 240-250 000 Ft/hó
  • Próbaidő után br. 270-290 000 Ft/hó
  • Autóval történő bejárás esetén útiköltség térítés 32 Ft/km!
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Családias környezet