Anyagmozgató
9700 Szombathely Zanati út 31, Vas, 2024.09.23.

Anyagmozgató pozícióban szeretnél elhelyezkedni? Jelentkezz szombathelyi kuplunggyártó partnerünkhöz raktári munkatársnak! Hivatkozási szám WHC012689

9700 Szombathely Zanati út 31, Vas Vissza Anyagmozgató Anyagmozgató pozícióban szeretnél elhelyezkedni? Jelentkezz szombathelyi kuplunggyártó partnerünkhöz raktári munkatársnak! Hivatkozási szám WHC0126892024.09.23.

Ha érdekel az anyagmozgató munkakör és rendelkezel a szükséges végzettségekkel ne habozz, jelentkezz szombathelyi kuplunggyártó partnerünkhöz, akik széleskörű juttatási csomagot kínálnak Részedre!

Feladatok

  • gyártás folyamatos alapanyag ellátásának biztosítása
  • raktárrendezés
  • emelőgép kezelése
  • leltározás
  • készletkezelés

Elvárások

  • érvényes targoncavezetői engedély ( 3 kategória )
  • számítógépes ismeret
  • rugalmasság
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Ajánlatunk

  • kiemelt bérezés
  • cafeteria
  • vállalati bónusz
  • teljesítmény bónusz
  • nyári és karácsonyi jutalom
  • 13.havi
  • ingyenes céges buszjárat
  • munkaruha
  • ingyenes szállás
  • műszakpótlék
  • túlórapótlék