Anyagmozgató
Röszke

+36 30/214 1783 Hivatkozási szám WHC011526

Röszke Vissza Anyagmozgató +36 30/214 1783 Hivatkozási szám WHC011526

Röszkei partnercégünk megbízásából anyagmozgató munkatársat keresünk, 3 műszakos munkarendbe!

Feladatok

  • Termelői vonal folyamatos ellátása a szükséges anyagokkal
  • A gépek biztonságos, minőségi, higiénikus működésének biztosítása gépi és kézi anyagmozgatással
  • Termelési folyamatok végrehajtásához, fejlesztéséhez való hozzájárulás

Elvárások

  • Alapfokú végzettség
  • Targonca vezetői engedély (vezetőüléses és gyalogkíséretű)
  • Dinamikus, önálló munkavégzés, nagy teherbírás
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Ajánlatunk

  • Felajánlott havi nettó kereset: 180 - 200.000 Ft
  • Bejárási támogatás (autóval nettó 15 Ft/km, tömegközlekedés esetén 86%)
  • 4. hónaptól cafeteria nettó 19.000 Ft
  • Munkaruha biztosítása
  • Dinamikus, fiatalos csapat
  • Biztos vállalati háttér
  • Saját állományban történő foglalkoztatás!