Anyagvizsgáló technikus
Győr

Kiemelt lehetőség, szuper csapat! Hivatkozási szám WHCSZ9559

Győr Vissza Anyagvizsgáló technikus Kiemelt lehetőség, szuper csapat! Hivatkozási szám WHCSZ9559

Tovább a jelentkezéshez
  • Remek fejlődési lehetőségekkel, Európa több járműgyártó cége által elismert partnerünk megbízásából keresünk ANYAGVIZSGÁLÓ TECHNIKUS pozícióba munkatársakat.

Feladatok

  • Öntvénygyártáshoz szükséges elemzések, vizsgálatok elvégzése
  • Technológiai utasítások szerinti dokumentáció
  • Spektrométeres és karbonmeghatározási vizsgálatok
  • Szakító és keménységvizsgálatok, valamint metallográfiai vizsgálatok elvégzése
  • Mérőműszerek, berendezések pontos működésének felügyelete, szükség esetén kalibrálása
  • A mérési eredmények adatbázisba rögzítése

Elvárások

  • Középfokú műszaki végzettség,
  • Megbízhatóság, precizitás, lojalitás.
  • Fizikai terhelhetőség
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Többműszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Azonnali munkakezdés lehetősége
  • Kiemelt órabér, kedvező ösztönző és juttatási rendszer
  • Biztos, stabil munkahelyi háttér
  • Lakhatási támogatás, vagy a helyközi bejárás támogatása