Applikációs mérnök
Tatabánya vonzáskörzete

Fejlessz, alkoss, javíts! Hivatkozási szám WHCSZ10898

Tatabánya vonzáskörzete Vissza Applikációs mérnök Fejlessz, alkoss, javíts! Hivatkozási szám WHCSZ10898

Járműipari Partnerünk számára keresünk egy újonnan kialakított pozícióba Applikációs mérnököt!

Feladatok

  • Termékfejelsztési projektekben való részvétel, termékek fejlesztése, módosítása és áttervezése
  • Terméktesztek eredményeinek kiértékelése és jóváhagyása
  • Beszállíóti és vevői kommunikáció rajzi előírások kapcsán
  • Műszaki számítások elvégzése és ellenőrzése (pl.: tűréslánc)
  • Rajzok és műszaki dokumentációk készítése és módosítása
  • DFMEA és vonatkozó dokumentációk karbantartása és készítése
  • PPAP, 8D folyamatok műszaki támogatása
  • Gyártásban és vevőnél felmerülő műszaki problémák megoldásának támogatása

Elvárások

  • Felsőfokú mérnök végzettség
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Minimum egy év fejelsztési területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Gyártócégnél szerzett tapasztalat
  • Gyártástechnológia, anyagismeret, terméktervezés, hidraulika, hajtások, FMEA
  • CAD szakmai tapasztalat
  • Önnálóság és precizitás

Ajánlatunk

  • Stabil vállalati háttér, folyamatosan bővülő csapat
  • Fejlődési lehetőség
  • Kiemelkedő fizetés és bónusz rendszer
  • Rendszeres home-office lehetőség