Area Sales Representative
Országos

Hivatkozási szám WHCSZ10895

Országos Vissza Area Sales Representative Hivatkozási szám WHCSZ10895

Vérbeli sales-est keresünk piacvezető szerszámgépeket forgalmazó partnerünkhöz! Legyen szó akár lombfúvóról, elektromos csőtisztításról vagy vágásálló kesztyűről itt mindent megtalálhatnak ügyfeleid!

Jelenleg több területre várunk kollégákat, akik nyitottak az országjárásra. Partnerünk jó minőségű képzésekkel és biztos háttérrel várja leendő képviselőit!

Feladatok

  • Felkutatod a lehetséges értékesítési csatornákat, azonosítod az új üzleti növekedési lehetőségeket a meglévő és potenciális ügyfelek körében
  • Folyamatosan fejleszted termékválasztékod és a termékismereted
  • Elvégzed a promóciós tervezést, amely mentén sikerre viheted feladataidat
  • Elemzed ügyfeleid forgalmát
  • Nyomon követed a folyamataidhoz kacsolódó számlák életútját
  • Ápolod és tovább fejleszted az ügyfél kapcsolatokat a hosszútávú virágzó együttműködés és az üzleti célok elérése érdekében
  • Megismered és szakértőjévé válsz az általad forgalmazott termékkörnek
  • Technikai támogatás nyújtása üzleti partnereid számára
  • Termékeid gyakorlati bemutatóinak lebonyolítása

Elvárások

  • középfokú végzettség (előny felsőfokú, műszaki végzettség)
  • értékesítési tapasztalat, preferáltan műszaki területről
  • a pozícióban elengedhetetlen az utazás, kérlek, ezt vedd figyelembe jelentkezésednél
  • középfokú angol nyelvtudás
  • előny, ha dolgoztál már szerszámgépekkel

Ajánlatunk

  • Céges autó
  • Bónusz jogosultság
  • Bővítheted és kamatoztathatod kapcsolatrendszered
  • Folyamatos szakmai és termékismereti képzések
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Innovatív környezet