Áruátvevő
Tiszaújváros

Áruátvevő

Hosszútávú munkalehetőség! Hivatkozási szám WHC011260
Áruátvevő

Tiszaújváros Vissza Áruátvevő Hosszútávú munkalehetőség! Hivatkozási szám WHC011260

Elektronikai bérgyártó partnerünkhöz keresünk áruátvevő munkatársat Tiszaújvárosba!

Feladatok

  • A beérkezett szállítmányok gyors, pontos beérkeztetése, átvétele
  • Az adatok pontos és időbeni bevitele a SAP rendszerbe
  • Vámügyintézőkkel való kommunikáció és kapcsolattartás
  • Kommunikáció és kapcsolattartás, a beszerzési osztállyal
  • Fuvarszervezéssel, raktári csoporttal és a bejövő áru ellenőrzéssel
  • Dokumentumok pontos és naprakész kezelése

Elvárások

  • Minimum szakmunkás végzettség vagy 8 általános végzettség esetén 1 év anyagkiszolgálói tapasztalat
  • A Microsoft Office programcsomag (Word, Excel, Power Point) ismerete
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Jó kommunikáció képesség
  • Pontosság 12 órás munkarend vállalása

Ajánlatunk

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Stabil, folyamatosan fejlődő cég
  • Cafeteria: 15.000 Ft/hó
  • Céges buszjárat