Árukiszállító diákmunka Keszthelyen
Keszthely

Imádsz vezetni? keress vele! Hivatkozási szám WHC02642

Keszthely Vissza Árukiszállító diákmunka Keszthelyen Imádsz vezetni? keress vele! Hivatkozási szám WHC02642

Tovább a jelentkezéshez

Ital-, élelmiszer-, friss- és vegyiáru forgalmazásával foglalkozó partnerünk számára keresünk nappali tagozatos diákokat árukiszállító pozícióba Keszthelyen.

Feladatok

  • áru pakolása
  • kiszállítás
  • szállítással kapcsolatos dokumentumok adminisztrációja

Elvárások

  • B kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat
  • jó fizikum
  • logikus gondolkodás
  • megbízható munkavégzés

Amit kínálunk

  • br. 1259 Ft/óra
  • bejárás támogatás
  • túlóra lehetőség