Autófényező
Kiskunmajsa

Autófényező

Havi bruttó 550.000-650.000 Ft kereset Hivatkozási szám WHC01625
Autófényező

Kiskunmajsa Vissza Autófényező Havi bruttó 550.000-650.000 Ft kereset Hivatkozási szám WHC01625

Tovább a jelentkezéshez
Autófényezőt keresünk kiemelkedő bérezéssel Kiskunmajsára!

Feladatok

Lemez alkatrészek, mezőgazdasági és építőipari gépek vezetőfülkéjének, hegesztett elemek ipari festékkel történő fényezése.

Elvárások

  • Szakirányú végzettség
  • Több éves szakmai tapasztalat
  • Monotonitástűrés
  • Rugalmasság
  • Motiváltság egy teljesítményre, minőségre orientált csapatban való munkavégzésre

Amit kínálunk

  • Havi bruttó 360.000-450.000 Ft alapbér
  • Műszakpótlék
  • Festőkabinpótlék (havonta maximálisan 50.000 Ft)
  • Teljesítménytől függő havi prémium (bruttó 100.000 Ft/hó)
  • Bónuszok
  • Összességében havi bruttó 550.000-650.000 Ft kereset
  • Saját állományba történő felvétel
  • Ingyenes szállás Kiskunmajsa 60 km-es körzetén kívül jelentkező pályázók részére!