Automatizált gyártósori technikus
Zalaegerszeg

Hivatkozási szám WHC01683

Zalaegerszeg Vissza Automatizált gyártósori technikus Hivatkozási szám WHC01683

Tovább a jelentkezéshez
Zalaegerszegi multinacionális gyártó partnerünkhöz bővülés miatt keresünk MÉRNÖKSÉGI TECHNIKUS munkatársakat.

Feladatok

  • Automata berendezések tervszerű megelőző karbantartása, a meghibásodott egységek javítása
  • Folyamatos és zökkenőmentes gyártás biztosítása a berendezésen
  • A gépekhez tartozó karbantartási, és technológiai dokumentációk pontos vezetése
  • A felmerülő műszaki és minőségi problémák azonnali megoldása
  • Folyamatos kapcsolattartás a termelési műszakvezetővel
  • A gyártósorért felelős mérnök utasításainak pontos végrehajtása
  • ISO szabványok, belső utasítások előírásainak betartása

Elvárások

  • Középfokú műszaki végzettség (preferált: gépésztechnikus, mechatronikai technikus, elektrotechnikus)
  • 4 műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk

  • Alapbéren felüli juttatások
  • Professzionális, modern munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Jó hangulat, összetartó csapat