Bejövő áru minőségügyi mérnök
Sopronkövesd vonzáskörzete

Hivatkozási szám WHCSZ10903

Sopronkövesd vonzáskörzete Vissza Bejövő áru minőségügyi mérnök Hivatkozási szám WHCSZ10903

Nemzetközi ajtó-és ablak vasalat gyártó partnercégünk megbízásából Minőségügyi mérnököt keresünk!

Feladatok

  • A beszerzési osztállyal szorosan együtt dolgozva biztosítani, hogy a beszerzett alapanyagok és alkatrészek minőségileg megfelelnek az elvárásoknak.
  • Beszerzett alkatrészek minőségtervezése és reklamációkezelés.
  • Aktív kapcsolattartás beszállítókkal, belső vevőkkel és társterületekkel.
  • Beszállítófejlesztési feladatokban való részvétel.
  • Problémamegoldás támogatása mérnöki szempontból.
  • Beszállítók személyes meglátogatása, akár külföldön is.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség (középfokú végzettség esetén min. 5 év szakmai tapasztalat)
  • Min 2 év minőségbiztosítási területen szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes NÉMET vagy ANGOL nyelvtudás
  • Utazási hajlandóság
  • Minőségbiztosítási technikák és Lean ismeretek
  • Kockázatelemző módszerek ismerete (FMEA)
  • Vevőközpontú gondolkodásmód, folyamat- és rendszerszemlélet
  • Jó problémamegoldási készség és önálló munkavégzés

Ajánlatunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Havi fizetés
  • Korszerű, magas színvonalú munkakörnyezet
  • Szakmai és nyelvi képzési, továbbképzési lehetőségek
  • Utazási költségtérítés