Payroll Division Manager
Zalaegerszeg

Szívesen mutatnád az irányt bérszámfejtő csapatunknak? Büszkén képviselnéd cégünket és szolgáltatásainkat? Ha igen, jelentkezz Most! Hivatkozási szám WHCSZ11008

Zalaegerszeg Vissza Payroll Division Manager Szívesen mutatnád az irányt bérszámfejtő csapatunknak? Büszkén képviselnéd cégünket és szolgáltatásainkat? Ha igen, jelentkezz Most! Hivatkozási szám WHCSZ11008

A négyszeres Kincentric Legjobb Munkahely díjas WHC Csoport munkatársat keres saját csapatába, Payroll Division Manager pozícióra.

Feladatok

  • A WHC cégcsoport bérszámfejtési szolgáltatásainak képviselete, ügyfélszerzés és intenzív kapcsolattartás a Top partnerekkel, valamint a szolgáltatások magas szintű menedzselése
  • Az Outsourcing bérszámfejtő csapat napi munkájának irányítása
  • A szervezeti egységnél dolgozó munkatársak kiválasztása, beillesztése, irányítása és fejlesztése
  • A bérszámfejtési csoport munkafeltételeinek és működésének biztosítása
  • Hatékony munkamegosztás és működés kialakítása
  • Fejlesztési javaslatok kidolgozása
  • A nyújtott szolgáltatásokról értékelő elemzések és beszámolók készítése
  • A szakterületre vonatkozó törvények, rendeletek, belső szabályzatok megismerése, valamint a jogszabályoknak megfelelő működés biztosítása

Elvárások

  • Gazdasági vagy HR végzettséggel rendelkezel
  • Örülünk, ha bérszámfejtési területen szereztél vezetői tapasztalatot, de ha csak ez hiányzik, és nyitott vagy a szakma megismerésére, lehetsz társunk a sikerekben
  • Könnyen építesz kapcsolatot
  • Az ügyfélorientáltság alapvető érték számodra
  • Társalgási szintű angol nyelvtudásod segíti a kommunikációdat
  • Együttműködő és segítőkész vagy
  • Önálló és precíz munkavégzés jellemez
  • Minimum heti 2 napot a zalaegerszegi irodánkban tudsz tölteni

Ajánlatunk

  • Versenyképes juttatási csomag (alapbér + cafeteria + negyedéves bónuszok)
  • Stabil, tőkeerős vállalati háttér
  • Támogató munkahelyi környezet
  • Lelkes, összetartó csapat
  • Rendszeres magasszintű tréningekkel és szakmai képzésekkel segítjük személyes fejlődésedet
  • Telefont és laptopot természetesen mi biztosítunk
  • Céges autó