Beszállító fejlesztő mérnök (SDE)
Tatabánya vonzáskörzete

Hivatkozási szám WHCSZ10899

Tatabánya vonzáskörzete Vissza Beszállító fejlesztő mérnök (SDE) Hivatkozási szám WHCSZ10899

Járműipari Partnerünk számára keresünk Beszállító fejlesztő mérnököt!

Feladatok

  • Új termékek bevezetésekor PPAP és APQP szabványok alkalmazása.
  • A beszállítók APQP tevékenységeinek nyomon követése.
  • Potenciális beszállítók értékelése annak érdekében, hogy az alkatrészeket megfelelő berendezésekkel és eljárásokkal készítsenek el.
  • Beszállítói auditok levezetése, amelyek műszaki felülvizsgálatokat és értékeléseket is tartalmaznak.
  • Beszállítói fejlesztési tervek létrehozása és a programok nyomonkövetése, eredmények értékelése.
  • Problémamegoldási tevékenységek vezetése.
  • Beszállítói minőségbiztosítási mérnökök támogatása 8D kapcsán.
  • Fejlesztési projektekben való részvétel.
  • Beszállítói minőségbiztosítási képzések levezetése.

Elvárások

  • Felsőfokú mérnök végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Legalább 3 év beszállítói minőségbiztosítási területen szerzett tapasztalat
  • Autóipari tapasztalat és szabványismeret
  • Kaizen, Six Sigma és Lean háttérismeret
  • IATF 16949 ismeret (APQP, PPAP)
  • Kiváló kommunikációs készség és önálló munkavégzés

Ajánlatunk

  • Stabil vállalati háttér, folyamatosan bővülő csapat
  • Fejlődési lehetőség
  • Kiemelkedő fizetés és bónusz rendszer
  • Rendszeres home-office lehetőség