Beszerző
Pápa környéke

Beszerző

Pályakezdők jelentkezését is várjuk! Hivatkozási szám WHCSZ10768
Beszerző

Pápa környéke Vissza Beszerző Pályakezdők jelentkezését is várjuk! Hivatkozási szám WHCSZ10768

Veszprém megyei gyártó partnerünk megbízásából keresünk Beszerző pozícióba munkatársat.

Feladatok

  • A gyártáshoz szükséges alapanyagok, termékek, illetve szolgáltatások beszerzése, készletgazdálkodás
  • A beszerzési folyamat teljes lebonyolítása, adminisztrációja az igény megjelenésétől a számla jóváhagyásáig
  • Tárgyalások önálló lebonyolítása magyar és nemzetközi beszállítókkal árak és egyéb feltételek tekintetében
  • Folyamatos kapcsolattartás a beszállítókkal és az igénylő területekkel
  • Potenciális beszállítók felkutatása, értékelése
  • Szerződésmenedzselés
  • Beszerzési költségelemzések, megtakarítások realizálása vállalati szinten
  • Piaci és versenyhelyzetek figyelemmel követése, benchmark tanulmányok, kiértékelések készítése

Elvárások

  • Felsőfokú gazdasági vagy műszaki végzettség
  • Általános fémipari műszaki ismeretek
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat (min. 1-3 év)
  • Tárgyalóképes német vagy angol nyelvtudás
  • B kategóriás vezetői engedély, vezetési gyakorlat

Ajánlatunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Stabil, nemzetközi háttér
  • Rugalmas munkaidő
  • Szakmai fejlődési lehetőség