Beszerző
Győr

Beszerző

Gyere és csatlakozz hozzánk! Hivatkozási szám WHCSZ10901
Beszerző

Győr Vissza Beszerző Gyere és csatlakozz hozzánk! Hivatkozási szám WHCSZ10901

Győri partnercégünk megbízásából keresünk beszerző pozícióba munkatársat!

Feladatok

  • Ajánlatok beszerzése, ártárgyalások és szerződéskötések lebonyolítása
  • Beszállítók kiválasztása, értékelése és fejlesztése
  • Beszerzések elemzése és nyomon követése
  • Szerződések megkötése és SAP rendszerben való kezelése
  • Beszerzési folyamatok optimalizálása
  • Szoros együttműködés a nemzetközi beszerzési hálózattal
  • Helyi és nemzetközi beszerzési projektek koordinálása
  • Új projekt támogatása beszerzési oldalról

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • 2-5 éves beszerzési területen szerzett tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs és tárgyalási képesség
  • SAP és MS Office ismeret
  • Nemzetközi csapattal való együttműködés
  • Előny: német nyelvtudás

Ajánlatunk

  • Stabil vállalati háttér
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Szakmai fejlődés
  • Hosszútávú munkalehetőség