Betanított géptakarító
Győr

Kétműszakos. Hivatkozási szám WHC012166

Győr Vissza Betanított géptakarító Kétműszakos. Hivatkozási szám WHC012166

Győri nemzetközi hátterű ipari szolgáltató partnercégünkhöz keresünk betanított géptakarító kollégát kétműszakos munkarendbe.

Feladatok

  • Üzemeltett légtechnikai berendezések takarítása
  • Légtechnikai berendezések szűrőcseréje és időszakos karbantartása

Elvárások

  • Alapfokú végzettség
  • Nyitottság az új technológiák megismerése, elsajátítása iránt
  • Kétműszak vállalása

Ajánlatunk

  • Az alapbéren felül mozgóbér és cafeteria
  • Vidékről ingázóknak bejárás támogatás
  • Továbbképzési lehetőség