Betanított munkás
Sóskút

Nemzetközi szintű piacvezető nagyvállalat! Hivatkozási szám WHC01666

Sóskút Vissza Betanított munkás Nemzetközi szintű piacvezető nagyvállalat! Hivatkozási szám WHC01666

Tovább a jelentkezéshez
Sóskúti kerámiabetét gyártó és értékesítő partnerünk számára keresünk több pozícióba munkatársakat!

Feladatok

  • Gépkezelési feladatok
  • Minőségellenőrzési feladatok

Elvárások

  • Minimum 8. általános iskolai végzettség

Amit kínálunk

  • 3 műszakos munkarend, bizonyos munkakörök esetén 1 és 2 műszakra is van lehetőség Órabéres fizetés
  • Cafeteria
  • Műszakpótlék
  • Jelenléti bónusz
  • Túlórázási lehetőség
  • Vállalati buszjáratok
  • Szálláslehetőség