Betanított munkás (Élelmiszer ipar)
Igal

Magyarország egyik legkorszerűbb és legnagyobb sütőipari üzeme. Hivatkozási szám WHC011454

Igal Vissza Betanított munkás (Élelmiszer ipar) Magyarország egyik legkorszerűbb és legnagyobb sütőipari üzeme. Hivatkozási szám WHC011454

Betanított munkatársakat keresünk Igali élelmiszeripari partnerünk részére.

Feladatok

  • Napi termékleszedési és csomagolási folyamatok ellátása
  • A megfelelő minőségű termékek sütőlemezre rakása és csomagolása
  • Előkészítési és feldolgozási folyamatok végrehajtása
  • Kézi és gépi csomagolás, zacskók címkézése, mérése, csomagolása
  • A termékek raklapokra történő pakolása, tárolóba szállítása

Elvárások

  • 8 általános iskolai végzettség
  • Érvényes tüdőszűrő papír
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Kiváló fizikai erőnlét, jó állóképesség
  • Önálló precíz, pontos munkavégzés
  • Csapatszellem

Ajánlatunk

  • Teljes munkaidős munkavégzés, hosszú távú lehetőség
  • Órabéres fizetés (havi átutalással)
  • Törvényszerinti műszak és túlóra pótlékok
  • Cafeteria
  • Teljesítmény bónusz
  • Felvételt követően azonnali munkába állas
  • Stabil vállalati háttér
  • Szerződéses buszjáratok
  • Dolgozói kedvezmények
  • Családias cégkultúra, zöldövezet