Betanított varró
Szolnok

Akár havi nettó 200.000 Ft feletti kereset! Nem csak varrni tudók jelentkezését várjuk! Érdeklődni / jelentkezni: +36 30 416 5517 telefonszámon Hivatkozási szám WHC011214

Szolnok Vissza Betanított varró Akár havi nettó 200.000 Ft feletti kereset! Nem csak varrni tudók jelentkezését várjuk! Érdeklődni / jelentkezni: +36 30 416 5517 telefonszámon Hivatkozási szám WHC011214

Tovább a jelentkezéshez

Szakképesítéssel és/vagy üzemi gyorsvarrógépen szerzett tapasztalattal rendelkező varró munkavállalókat keresünk szolnoki munkavégzésre, 1 műszakos munkarendbe!

Olyanok jelentkezését is várjuk, akik nem tudnak, de szívesen megtanulnának varrni!

Feladatok

  • Autóülések külső kárpitjainak varrása ipari varrógéppel
  • Betanított ülőmunkavégzés

Elvárások

  • Napi 1,5 óra túlóra vállalása
  • Így a munkaidő 6:00 - 16:10
  • Üzemi varrodai gyakorlat
  • Megbízhatóság
  • Precizitás

Amit kínálunk

  • Alapbér: bruttó 200.000 Ft
  • Jelenléti bónusz: bruttó 30.000 Ft
  • Teljesítmény prémium: bruttó 20.000 Ft - 30.000 Ft
  • Túlóra 100%-os pótlékkal (20 munkanap esetén bruttó 75.000 Ft)
  • Elérhető nettó kereset: 180.000 - 220.000 Ft (jelenléttől és teljesítménytől függ)
  • 1 műszakos, állandó délelőttös műszak
  • Hétfőtől péntekig 6:00 - 16:10 (1,5 óra túlórával)
  • Ingyenes céges buszjárat
  • Hosszútávú munkalehetőség