Bevándorlási ügyintéző
Budapest

Rendelkezel adminisztratív tapasztalattal és szívesen segítenél külföldi munkavállalóink ügyintézésében? Nem ismeretlen számodra a relokáció?

Hivatkozási szám WHCSZ11367

Budapest Vissza Bevándorlási ügyintéző

Jelentkezz Most a négyszeres Kincentric Legjobb Munkahely díjas WHC budapesti csapatába, Bevándorlási ügyintéző munkakörbe!

Feladatok

  • Harmadik országbeli munkavállalók tartózkodási engedélyének ügyintézése
  • Kérelmek kitöltése, adminisztráció vezetése, iktatás, nyilvántartások kezelése
  • Aktív kapcsolattartás a hatóságokkal (BMH, NAV, OEP)
  • Kimutatások, statisztikák és jelentések készítése
  • Együttműködés a társosztályokkal
  • Folyamatok adminisztrációja

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Jogszabályi környezet naprakész ismerete
  • Átlagon felüli pontosság
  • Strukturált gondolkodásmód
  • MS Office felhasználói szintű ismeretek

Ajánlatunk

  • Hibrid munkavégzési lehetőség
  • Alapbéren felül cafeteria juttatásokat, belső szabályzatunk alapján negyedéves bónuszt biztosítunk
  • Stabil vállalati háttér vár
  • Önálló és felelősségteljes munkakör
  • Folyamatos kihívások és fejlődési lehetőség
  • Összetartó, segítőkész csapat
  • Tréningek, szakmai képzések, szuper csapatépítők