BI Fejlesztő
Budapest

Hivatkozási szám WHCSZ10765

Budapest Vissza BI Fejlesztő Hivatkozási szám WHCSZ10765

Budapesti mukavégzéssel, a régió leginkább ajánlott pénzügyi intézetéhez munkatársat keresünk!

Feladatok

  • A bank adattárház jellegű rendszerek fejlesztésében, tesztelésében való részvétel
  • A bank információs gerincének számító adat architektúra üzemeltetése

Elvárások

  • Felsőfokú informatikai, gazdasági vagy pénzügyi végzettség
  • Legalább 3 év tapasztalat pénzintézetnél vagy befektetési szolgáltatónál, tapasztalat követelményelemzéssel és szoftvertervezéssel
  • Oracle SQL és PL/SQL ismeret
  • Angol középszintű nyelvtudás

Ajánlatunk

  • Piacképes bér, bónuszok, cafeteria
  • Heti 1 nap home office, rugalmas munkaidő
  • Szakmai képzések, előrelépési lehetőség