BI Szervező / Szakértő - HR terület támogatására
Budapest

Hivatkozási szám WHCSZ10766

Budapest Vissza BI Szervező / Szakértő - HR terület támogatására Hivatkozási szám WHCSZ10766

Budapesti mukavégzéssel, a régió leginkább ajánlott pénzügyi intézetéhez munkatársat keresünk!

Feladatok

  • BI csapatban HR terület támogatása
  • HR digitalizációs projektekben, rendszer bevezetésekben aktív részvétel.
  • Üzleti igények alapján adattárház jellegű rendszerek fejlesztése és tesztelése
  • Kapcsolattartás és egyeztetés a Bank nem informatikai területein dolgozó kollégákkal, valamint kooperáció a Bank egyéb informatikai területeivel, és fejlesztőkkel
  • Adatmodellezés, adatpiac logikai adatmodell kialakítása/kiegészítése SQL-ben történő prototípusgyártás
  • Adattárház tesztlekérdezések elkészítése
  • Adatelemzések (adatminőség, rendelkezésre állás, viselkedés) elvégzése
  • Adattárház adatmappingek elkészítése
  • Üzleti tesztesetek és tesztforgatókönyv kialakítása
  • Igény szerint MS Visio-ban szervezeti ábra készítése
  • Dokumentációs feladatok ellátása

Elvárások

  • Felsőfokú informatikai, gazdasági vagy pénzügyi végzettség
  • Legalább 3 év tapasztalat pénzintézetnél vagy befektetési szolgáltatónál, tapasztalat követelményelemzéssel és szoftvertervezéssel
  • SQL ismerete
  • Adattárház technológiák, módszertanokban való jártasság

Ajánlatunk

  • Piacképes bér, bónuszok, cafeteria
  • Heti 1 nap home office, rugalmas munkaidő
  • Szakmai képzések, előrelépési lehetőség