Biztonságtechnikai műszerész
Budapest, XI. kerület

Budapesti munkavégzéssel keresünk Biztonságtechnikai műszerész kollégát a bővülő csapatba! Hivatkozási szám WHCSZ10311

Budapest, XI. kerület Vissza Biztonságtechnikai műszerész Budapesti munkavégzéssel keresünk Biztonságtechnikai műszerész kollégát a bővülő csapatba! Hivatkozási szám WHCSZ10311

Partnerünk adatközponti, a biztonságtechnikai, valamint épületfelügyeleti rendszerek kivitelezésével, bővítésével, karbantartásával foglalkozik.

Feladatok

  • Gyengeáramú kivitelezési, bővítési és karbantartási munkák ellátása
  • Általános kiépítési, kábelezési, szerelési munkák elvégzése
  • Riasztórendszerek és/vagy tűzjelző és oltórendszerek kiépítése, karbantartása
  • Rajzolvasás, szükség esetén javaslattétel a rendelkezésre álló tervrajzok és dokumentumok módosítására
  • A fel nem használt eszközök anyagok, mérőeszközök, szükség szerint módosított tervrajzok és dokumentumok átadása a raktárnak/ projektvezetőnek
  • Szükség esetén oktatást tart a kezelő személyzet részére a telepített eszközök/rendszerek használatára

Elvárások

  • Biztonságtechnikai végzettség
  • Tapasztalat gyengeáram szerelésben, karbantartásban
  • Nyitott, csapatjátékos személyiség

Ajánlatunk

  • Versenyképes bérezés+prémiumok
  • Irodai munkarend, rugalmas beosztásban
  • Laptop és telefon
  • Vállalati biztosítás
  • Bejárási támogatás
  • Kihívással teli komplex feladatok
  • Jó hangulatú, támogató csapat