Bolti eladó - Vintage Usa Sport
Budapest

Magyarország egyetlen Vintage USA Sport boltja eladót keres! Hivatkozási szám WHC02626

Budapest Vissza Bolti eladó - Vintage Usa Sport Magyarország egyetlen Vintage USA Sport boltja eladót keres! Hivatkozási szám WHC02626

Tovább a jelentkezéshez

Rajongsz az NBA és más amerikai sportligákért? Szívesen foglalkozol vásárlókkal és szereted a pörgést? Magyarország egyetlen Vintage USA Sport boltja pont Téged keres!

Feladatok

  • Vevők üzletben való kiszolgálása
  • Termékek leltározása, raktározása
  • Webshop rendelések kezelése
  • Rendelések összekészítése, csomagolása, feladása

Elvárások

  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete
  • NBA és/vagy egyéb amerikai ligák ismerete
  • Precíz, igényes munkavégzés
  • Magabiztos, nyitott kommunikáció

Amit kínálunk

  • Fiatalos, pörgős csapat
  • Exkluzív munkakörnyezet
  • Bruttó 1000 Ft-os órabér
  • Hosszútávú diákmunka lehetőség