Szoftverfejlesztő
Budapest

Egy vezető egészségügyi szolgáltató vállalat új munkatársat keres Budapesten! Hivatkozási szám WHCSZ9484

Budapest Vissza Szoftverfejlesztő Egy vezető egészségügyi szolgáltató vállalat új munkatársat keres Budapesten! Hivatkozási szám WHCSZ9484

Feladatok

  • A cég által gyártott életmentő illetve életminőséget javító orvosi berendezések megismerése
  • A vonatkozó gyártmányfejlesztési folyamatok megismerése és technológiák alkalmazása
  • Orvosi berendezések beágyazott szoftvereinek fejlesztése
  • Javaslattétel a további fejlesztésekre, változtatásokra
  • Együttműködés a külföldi fejlesztőcsapatokkal
  • Szoftverdokumentáció elkészítése

Elvárások

  • Informatikus/Villamosmérnök végzettség, diploma megléte (BSc, MSc, PhD)
  • C programnyelv magabiztos ismerete
  • Min 3 év C programozói tapasztalat, beágyazott területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Kiemelkedő kompenzáció
  • Teljesítménybónusz
  • Lojalitás bónusz
  • Egészségbiztosítás
  • Rugalmas munkaidő
  • Home office lehetőség
  • Képzések
  • Jól megközelíthető lokáció
  • Biciklitároló (zuhanyzási lehetőséggel)
  • Parkolási lehetőség
  • AYCM tagság