CNC gépkezelő
Zalaegerszeg

Új gyári környezet Legyél részese az elejétől Hivatkozási szám WHC01771

Zalaegerszeg Vissza CNC gépkezelő Új gyári környezet Legyél részese az elejétől Hivatkozási szám WHC01771

Tovább a jelentkezéshez
Műanyagipari megmunkálással foglalkozó zalaegerszegi üzembe keresünk CNC gépkezelő pozícióra munkásokat

Feladatok

  • Előkészíti, illetve ellenőrzi a munkafeladat végrehajtásához szükséges anyagokat, eszközöket, felszereléseket, azok rendelkezésre állását
  • Munkafeladatához kapcsolódó műszaki dokumentációt kezel
  • Programvezérelt megmunkálógépet működtet, a gyártáselőkészítéstől kapott programot lefuttatja, ellenőrzi a munkadarab előgyártmányt és a műveletekhez megadott technológiai paramétereket
  • Az elvégzett munkafolyamat után önellenőrzést végez
  • Napi karbantartási feladatokat végez

Elvárások

  • Gépipari végzettség
  • Informatikai alapismeretek

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Szakmai fejlődés
  • Új gyári környezet