CNC Gépkezelő
Csót

3 műszakos ajánlat, azonnali kezdési lehetőséggel, 4 irányból igénybe vehető céges buszjárattal. Pályakezdők jelentkezését is várjuk. Hivatkozási szám WHC011559

Csót Vissza CNC Gépkezelő 3 műszakos ajánlat, azonnali kezdési lehetőséggel, 4 irányból igénybe vehető céges buszjárattal. Pályakezdők jelentkezését is várjuk. Hivatkozási szám WHC011559

Csóti partnercégünk részére keresünk CNC gépkezelő kollégát.

Feladatok

  • CNC gépek biztonságos kezelése, működtetése
  • Gyártási műveletek végrehajtása CNC vezérlésű gépeken a gyártási program szerint
  • A gyártásba illesztett minőség ellenőrzési feladatok végrehajtása
  • Előírt mérések elvégzése, dokumentálása
  • Szükség esetén társosztályoknak való segítségnyújtás

Elvárások

  • Szakirányú végzettség vagy ilyen irányú szakmai tapasztalat
  • CNC gépkezelő munkakörben szerzett tapasztalat
  • Műszaki beállítottság
  • Jó rajzolvasási készség

Ajánlatunk

  • Versenyképes bérezés
  • Mozgóbér
  • Teljesítménypótlék
  • SZÉP Kártya juttatás
  • Bejárási támogatás