CNC gépkezelő
Budapest XI. kerület

Bejárás támogatás! Kiemelkedő Cafetéria! Versenyképes jövedelem! Hivatkozási szám WHC012263

Budapest XI. kerület Vissza CNC gépkezelő Bejárás támogatás! Kiemelkedő Cafetéria! Versenyképes jövedelem! Hivatkozási szám WHC012263

CNC gépkezelőket keresünk Budapest XI. kerületbe!

Feladatok

  • Mechanikai alkatrészek gyártása előre megírt program alapján
  • Felelősségvállalás az elkészült alkatrészek minőségéért
  • Konstruktív együttműködés a műhelyben található más forgácsoló szakmákkal

Elvárások

  • CNC megmunkáló központon szerzett gépbeállítói tapasztalat
  • Jó rajzolvasási készség
  • 2 műszakos munkarend vállalása (délelőtt: 5:40-14:10; délután: 13:50-22:20)
  • Önálló, precíz, felelősségteljes, kreatív munkavégzés

Ajánlatunk

  • Versenyképes jövedelem, cafeteria juttatások
  • Modern, kényelmes munkakörnyezet XI. kerületben
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Dinamikusan változó munkakörnyezet
  • Céges rendezvények, csapatépítő programok
  • Cég által támogatott sportolási lehetőség