Compensation and Benefit Specialist
Budapest

Hivatkozási szám WHCSZ112

Budapest Vissza Compensation and Benefit Specialist Hivatkozási szám WHCSZ112

Tovább a jelentkezéshez
Telekommunikációval foglalkozó partnercégünk részére keresünk új munkatársat, Compensation and Benefits Expert pozícióba.

Feladatok

  • Az éves béremelések és bérfelülvizsgálatok koordinálása.
  • Ösztönző és költséghatékony bérezési és juttatási rendszer kialakítása
  • Költségvetés előrejelzés készítése
  • Kompenzációs és juttatási szabályzat naprakészen tartása.
  • Belső kommunikáció biztosítása.
  • C&B projektek koordinálása

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség, HR / közgazdasági / üzleti adminisztráció területén.
  • Legalább 3 éves releváns tapasztalat C&B terülten.
  • Folyékony angol nyelvtudás.
  • Remek kommunikációs képesség és rendszerszemlélet

Amit kínálunk

  • Bónusz
  • Cafeteria
  • AYCM sportkártya
  • Élet- és balesetbiztosítás
  • Belső tréningek, képzések