Csomagoló
Győr

Csomagoló

Hivatkozási szám WHC01699
Csomagoló

Győr Vissza Csomagoló Hivatkozási szám WHC01699

Tovább a jelentkezéshez
Nemzetközi cégcsoporthoz tartozó, logisztikai szolgáltatást nyújtó győri partnercégünk részére keresünk CSOMAGOLÓ munkatársakat.

Feladatok

  • Autóipari nagy méretű alkatrészek (motorok) csomagolása a munkautasításnak megfelelően

Elvárások

  • 8 általános iskolai végzettség
  • Folyamatos műszakrend vállalása (2+2)
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Üzemorvosi alkalmasság

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség minőségi prémium,
  • Jelenléti bónusz
  • 13. havi fizetés
  • Munkába járás támogatása, Céges buszjárat
  • Stabil munkáltatói háttér
  • Dupla műszakpótlék bizonyos műszakrendeknél
  • Egyéb béren kívüli juttatások
  • Képzési lehetőségek a szakmai fejlődés támogatására