Csomagoló
Szeged környéke

Csomagoló

Diákok figyelem! Dolgozz Csomagolói pozícióban egy szuper munkahelyen! Hivatkozási szám WHC02758
Csomagoló

Szeged környéke Vissza Csomagoló Diákok figyelem! Dolgozz Csomagolói pozícióban egy szuper munkahelyen! Hivatkozási szám WHC02758

Partnerünk 1994 óta van jelen a piacon, a kezdetek óta bababútorok gyártásával foglalkozik. Több elismerést, díjat is bezsebeltek már. Kiemelkedő figyelmet fordítanak arra, hogy bútoraik gyártása, forgalmazása a lehető legbiztonságosabb legyen. Partnerünk diákokat keres Csomagoló pozícióba.

Feladatok

  • Csomagolás
  • Dobozolás

Elvárások

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Önálló, megbízható munkavégzés
  • Heti 3-4 nap munka vállalása
  • Fényképes önéletrajzzal történő jelentkezés

Ajánlatunk

  • Bér: bruttó 1.100 Ft/óra
  • Munkaidő: 06:15-14:45
  • Ebédszünet: 30 perc
  • Támogató, vidám csapat
  • Könnyen megközelíthető munkahely
  • Utazási támogatás
  • Igényes munkakörnyezet
  • Hosszútávú munkalehetőség