Csomagoló diákmunka - Szeged környékén
Szeged vonzáskörzete

Diákmunkát keresel Szeged környékén? Jelentkezz! Hivatkozási szám WHC0267

Szeged vonzáskörzete Vissza Csomagoló diákmunka - Szeged környékén Diákmunkát keresel Szeged környékén? Jelentkezz! Hivatkozási szám WHC0267

Szeged környéki partnerünkhöz keresünk diákokat könnyű fizikai, csomagoló munkára. Ha hosszú távra keresel diákmunkát és van legalább két nap, amikor ráérsz dolgozni, akkor jelentkezz bátran!

Feladatok

  • Gépek kiszolgálása
  • Késztermékek csomagolása
  • Szalag leszedése
  • Gyűjtőcsomagok raklapra helyezése

Elvárások

  • Nappali tagozatos aktív/passzív jogviszony
  • Betöltött 18. életév
  • Előre leszervezett oktatáson való részvétel
  • Heti legalább 2 műszak vállalása

Ajánlatunk

  • Saját időbeosztásodnak megfelelően dolgozhatsz
  • Bér: Nettó 1.100 - 1.430 Ft/óra
  • Utazási költség hozzájárulás
  • Fiatalos csapat, jó hangulat
  • Hosszútávú diákmunka