Dental Sales Manager
Magyarország

Hivatkozási szám WHCSZ10884

Magyarország Vissza Dental Sales Manager Hivatkozási szám WHCSZ10884

Fogászati, orvosi eszközökkel és ipar kerámiával foglalkozó partnercégünkhöz keresünk Sales Manager pozícióba új munkatársat.

Feladatok

  • Fogászati termékek és fogimplantátumok területén a piaci lehetőségek kiaknázása
  • Új ügyfelek szerzése a piaci lehetőségek felismerésével és az ügyféligények aktív azonosításával
  • Szaktanácsadás a fogászati szakkereskedelem vevői és értékesítési partnerei számára
  • Ügyféllátogatás (nemzetközi téren is)
  • Termékbemutatókon, workshopokon és szakrendezvényeken való részvétel
  • Értékesítési projektek koordinálása az igényfelméréstől az ajánlatadásig

Elvárások

  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Legalább 3 év értékesítési tapasztalat ezen a területen
  • Fogászati- és fogimplantációs kapcsolatrendszer megléte
  • Magas értékesítési, tárgyalási és tanácsadói készség
  • Német vagy más nyelvismeret előny
  • Utazási hajlandóság

Ajánlatunk

  • Céges autó
  • Versenyképes fizetés
  • Nemzetközi háttér
  • Rugalmas munkaidő