DevOps Fejlesztő
Budapest

Egy vezető egészségügyi szolgáltató vállalat új munkatársat keres Budapesten! Hivatkozási szám WHCSZ9490

Budapest Vissza DevOps Fejlesztő Egy vezető egészségügyi szolgáltató vállalat új munkatársat keres Budapesten! Hivatkozási szám WHCSZ9490

Feladatok

  • CI/CD infrastruktúra továbbfejlesztése és üzemeltetése
  • A szoftverfejlesztési- és tesztelési folyamatok automatizálása/scriptelése hatékonyság növelés céljából
  • A fejlesztőkörnyezet felügyelete, karbantartása és fejlesztése, egységes Linux platform karbantartása
  • Együttműködés a fejlesztőcsapatokkal

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség, diploma megléte
  • Agilis fejlesztésben való jártasság tesztautomatizálási vagy DevOps munkatapasztalat
  • Script nyelvek: Bash, Python
  • Operációs rendszer ismeretek: Linux, Windows
  • DevOps eszközök: Jenkins, Ansible, Docker
  • Version Management: GIT, SVN

Amit kínálunk

  • Kiemelkedő kompenzáció
  • Teljesítménybónusz
  • Lojalitás bónusz
  • Egészségbiztosítás
  • Rugalmas munkaidő
  • Home office lehetőség
  • Képzések
  • Jól megközelíthető lokáció
  • Biciklitároló (zuhanyzási lehetőséggel)
  • Parkolási lehetőség
  • AYCM tagság