Diákmunka-Beruházási gyakornok
Oroszlány és vonzáskörzete

Hivatkozási szám WHC02556

Oroszlány és vonzáskörzete Vissza Diákmunka-Beruházási gyakornok Hivatkozási szám WHC02556

Tovább a jelentkezéshez

Oroszlányi partnerünk részére keresünk diák munkavállalókat beruházási gyakornok pozíció betöltésére. A pozíció célja partnerünk beruházásában való segédkezés mind műszaki mind adminisztratív szempontból, annak érdekében ,hogy a beruházási munkálatok határidőben és tervek szerint elkészüljenek.

Feladatok

  • Projekt csapat napi munkájának támogatása
  • Adminisztratív feladatok ellátása – dokumentációk naprakészen tartása, riportok készítése, ajánlatok elemzése
  • Részvétel projekt előkészítésben, mérési és adatgyűjtési feladatokban
  • AutoCad rajzok készítése, módosítása
  • Projekt vezetések helyszíni támogatása

Elvárások

  • Nappalis aktív/passzív jogviszony
  • Gépész főiskolai, vagy egyetemi hallgatói jogviszony
  • Microsoft Office felhasználói szintű ismerete
  • AutoCad tervezői program felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk

  • Br. 1410Ft/óra
  • Útiköltség térítés
  • Családias környezet
  • Fejlődési lehetőség
  • Szakmai gyakorlati hely
  • Hosszú távu munkalehetőség