Diákmunka- üzemi éttermi eladó
Tatabánya és vonzáskörzete

Azonnali kezdéssel diákmunka ! Hivatkozási szám WHC02588

Tatabánya és vonzáskörzete Vissza Diákmunka- üzemi éttermi eladó Azonnali kezdéssel diákmunka ! Hivatkozási szám WHC02588

Tovább a jelentkezéshez

Partnerünk egy 1989-ben alapított családi vállalkozás jogutódjaként jött létre és rendkívül gyors fejlődésen ment keresztül. Mindössze néhány év leforgása alatt termelésük a napi 600-ról 15000 adagra nőtt. Büszkén állítják, hogy a közétkeztetés és munkahelyi étkeztetés terén egyaránt egyedülálló szerepet töltenek be, amit a magas szintű szolgáltatással és a partnerek számára nyújtott egyedi megoldásokkal vívtak ki. Tatabányai partnerünk számára keresünk diák munkavállalókat üzemi éttermi eladói pozícióba !

Feladatok

  • Eladói feladatok ellátása
  • Munkahelyi dolgozók kiszolgálása
  • Árufeltöltés
  • Pénztárgép kezelése

Elvárások

  • Nappalis aktív/passzív jogviszony
  • 18.életév betöltése
  • Precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • Minimális számítógépes ismeretek

Amit kínálunk

  • Br.1259 Ft/óra
  • Választható 3 műszak: délelőttös, délutános és éjszakai
  • Családias környezet