DMC AP Analyst Intern
Budapest vonzáskörzete

Dolgozz egy szuper csapatban már diákként! Hivatkozási szám WHC02624

Budapest vonzáskörzete Vissza DMC AP Analyst Intern Dolgozz egy szuper csapatban már diákként! Hivatkozási szám WHC02624

Tovább a jelentkezéshez

Partnerünk egy energiagazdálkodási vállalat, amely a világ 175 országában 99.000 embert foglalkoztat. Olyan energiahatékony megoldásokat kínál, amelyek segítenek ügyfeleinek a villamos, hidraulikus és mechanikus energia hatékony, biztonságos és fenntartható felhasználásában.

Feladatok

  • Adminisztrációs feladatok ellátása
  • Adatbázisok kezelése, frissítése
  • Riportok készítése

Elvárások

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (aktív/passzív)
  • Magabiztos angol nyelvtudás - szóban és írásban
  • Microsoft Office ismeret és nyitottság új programok megismerésére
  • Analitikus gondolkodás, kiváló kommunikációs készség
  • Heti min. 30 óra vállalása - rugalmasan

Amit kínálunk

  • A betanulás után home office munkavégzés lehetséges
  • Br. 1300 Ft-os órabér
  • Támogató csapat
  • Hosszútávú diákmunka