Elektromos karbantartó
Zalaegerszeg

Hivatkozási szám WHC01158

Zalaegerszeg Vissza Elektromos karbantartó Hivatkozási szám WHC01158

Tovább a jelentkezéshez
Zalaegerszegi fémmegmunkálással és műanyag fröccsöntéssel foglalkozó partnerünkhöz elektromos karbantartót (PLC) keresünk.

Feladatok

  • CNC, PLC vezérelt gépek, és hajtás vezérelt rendszerek karbantartása
  • Hagyományos megmunkálógépek javítása, karbantartása
  • A géppark, berendezések gépész jellegű karbantartási és hibaelhárítási feladatainak elvégzése Preventív karbantartások előírás szerint

Elvárások

  • Középfokú gépész végzettség
  • Gépipari CNC, PLC vezérlés ismeret
  • Számítógép vezérelt gépek hidraulikus, pneumatikus, mechanikus ismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Cafeteria
  • Útiköltség-térítés