Elektromos karbantartó/MSR technikus
Győr

Hivatkozási szám WHC01272

Győr Vissza Elektromos karbantartó/MSR technikus Hivatkozási szám WHC01272

Tovább a jelentkezéshez

Győr-Moson-Sopron megyei nemzetközi ipari szolgáltatásokkal, épületüzemeltetéssel foglalkozó partnercégünk részére keresünk: Elektromos karbantartó munkatársat

Feladatok

  • A csoportra bízott közegellátási üzemeltetési feladatok végrehajtásában történő közvetlen operatív munkavégzés, elsősorban a központi energia ellátás területén
  • Kapcsolószekrények, gyengeáramú berendezések (elektromotorok, épületgépészeti szenzorok és aktuátorok, egyéb épületautomatizálási eszközök) ellenőrzése, karbantartása és hibaelhárítása

Elvárások

  • Szakmunkás/technikusi végzettség (villanyszerelő, automatizálási technikus)
  • Nyitottság az új technológiák megismerésére, elsajátítására
  • Megbízhatóság, pontos munkavégzés

Amit kínálunk

  • Választható béren kívüli juttatások
  • Multinacionális háttér
  • Képzési lehetőségek a szakmai fejlődés támogatására