Elektromos karbantartó
Székesfehérvár

A jéghideg autóklíma otthona! Hivatkozási szám WHC01555

Székesfehérvár Vissza Elektromos karbantartó A jéghideg autóklíma otthona! Hivatkozási szám WHC01555

Tovább a jelentkezéshez
Elektromos karbantartó munkatársakat keresünk autóipari partnercégünk részére!

Feladatok

  • Automata és fél-automata összeszerelő gépek működtetése, elektromos javítása, beállítása, megelőző karbantartása
  • Aktív részvétel fejlesztési feladatokban, hibamegelőzési módszerek kidolgozásában

Elvárások

  • Minimum 3 éves PLC vezérlésű, pneumatikus működésű gépek karbantartásában szerzett tapasztalat
  • Elektromos rajzok magas szintű ismerete PC és MS Office alapismeretek

Amit kínálunk

  • Saját állományba történő felvétel
  • Versenyképes, havi alapbéres fizetés
  • Cafeteria
  • Bónuszrendszer
  • Szerződéses buszjáratok
  • Munkábajárás támogatása
  • Biztos háttérrel rendelkező munkahely
  • Magasan képzett szakmai csapat
  • Lehetőség szakmai tudás folyamatos fejlesztésére