Elektromos karbantartó
Dunaföldvár

HAVI és ÉV VÉGI bónuszok, műszakpótlék, cafeteria Hivatkozási szám WHC011935

Dunaföldvár Vissza Elektromos karbantartó HAVI és ÉV VÉGI bónuszok, műszakpótlék, cafeteria Hivatkozási szám WHC011935

ELEKTROMOS karbantartó kollégákat keresünk dunaföldvári partnerünkhöz

Feladatok

  • A vállalt saját kezelésében lévő kis- és középfeszültségű hálózat kezelése
  • Villamos hajtások üzemeltetése, javítása. (Frekvenciaváltók, Lágyindítók, Y-D, DOL)
  • Hibakeresés, javítás a kisfeszültségű hálózaton
  • Megelőző karbantartás elvégzése, folyamatos fejlesztés a gépeken és tartozékain
  • Napi ellenőrzések elvégzése és dokumentálása
  • Robbanásbiztos berendezések előírás szerű karbantartása és ennek dokumentálása

Elvárások

  • Erősáramú berendezés szerelő vagy villanyszerelő
  • Villamosmű kezelői végzettség, (alállomás kezelő, elektrikus)
  • Erősáramú ipari berendezések, hajtások javításában szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Önálló munkavégzés

Ajánlatunk

  • Versenyképes fizetés, béren kívüli juttatásokkal
  • Barátságos, fiatalos, dinamikus csapat
  • Fejlődési lehetőség