Elektromos karbantartó
Szeged

Kiemelt bérezés, tervezhető munkaidő! Hivatkozási szám WHC01820

Szeged Vissza Elektromos karbantartó Kiemelt bérezés, tervezhető munkaidő! Hivatkozási szám WHC01820

Tovább a jelentkezéshez
Csatlakozz partnerünkhöz elektromos karbantartónak! Lehetsz tapasztalt vagy pályakezdő kezdj nálunk, akár azonnal!

Feladatok

  • Zavartalan és biztonságos működés fenntartása, hibaelhárítása
  • Szoros együttműködés a termelő gépeken dolgozó kollégákkal és ismereteik fejlesztése
  • A berendezések működésének ellenőrzése és szükség szerinti beállítása

Elvárások

  • Tudd vállalni a 3 műszakos munkarendet
  • Rendelkezz elektroműszerész vagy villanyszerelő végzettséggel
  • Legyél dinamikus, tudj önállóan dolgozni

Amit kínálunk

  • Negyedévente akár 10%-os változóbért is kaphatsz
  • Térítjük az utazási költségedet
  • Havonta biztosítunk neked cafateriát, amit kérhetsz készpénzben vagy szépkártyára is Lehetőséged van vállalati kölcsönre, munkabér előlegre és önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulásra