Zalaegerszeg

Elektromos karbantartó

Új gyári környezet Legyél részese az elejétől Hivatkozási szám WHC01772

Zalaegerszeg Vissza Elektromos karbantartó Új gyári környezet Legyél részese az elejétől Hivatkozási szám WHC01772

Tovább a jelentkezéshez
Műanyagipari megmunkálással foglalkozó zalaegerszegi üzembe keresünk CNC gépkezelő pozícióra munkásokat

Feladatok

  • Megmunkáló központok és egyéb termelő gépek, berendezések tervezett és eseti karbantartása, javítása
  • Együttműködés gyári szervizekkel
  • Egyéb gyártóeszközök, kellékek javítása
  • Kisebb új eszközök készítése
  • Épületet érintő javítások, karbantartások
  • Alkatrész és kellékanyag készletek követése, beszerzési igény leadása
  • Aktív részvétel biztonságtechnikai és egyéb műszaki fejlesztési projektekben

Elvárások

  • Villanyszerelői képesítés
  • Szorgalom, igényesség, önálló problémafelismerés
  • Önfejlesztési igény
  • Jó együttműködési készség

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Új gyári környezet