Elektromos karbantartó
Szolnok

KIEMELKEDŐ BÉREZÉS! Hivatkozási szám WHC011161

Szolnok Vissza Elektromos karbantartó KIEMELKEDŐ BÉREZÉS! Hivatkozási szám WHC011161

Magyar tulajdonban lévő autóipari és elektronikaipari beszállító partnerünk számára keresünk Elektromos karbantartó munkatársat, szolnoki munkavégzésre!

Feladatok

  • Szerszámok elektromos egységeinek gépre való fel és leszerelése
  • Gépek, berendezések javítása és karbantartása
  • Elvégzett tevékenységek dokumentálása
  • A termelésből kivont gépek, berendezések ellenőrzése, tisztítása
  • A karbantartási anyagok raktárának fizikai kezelése

Elvárások

  • Villamos szakirányú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Ajánlatunk

  • Alapbér + Bónusz + Műszakpótlék + Caftereia
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Bejárás támogatása: autóval 15 Ft/km, távolsági bérletek esetén 86%
  • Stabil vállalati háttér
  • Céges rendezvények: csapatépítő programok, közös kirándulások, családi nap, sportnap
  • Saját állományba történő felvétel!