Elektromos karbantartó
Röszke

Kiszámítható munkaidő, kiemelt bér! Hivatkozási szám WHC011422

Röszke Vissza Elektromos karbantartó Kiszámítható munkaidő, kiemelt bér! Hivatkozási szám WHC011422

Röszkei élelmiszeripari vállalathoz keresünk üzemi karbantartó (villanyszerelő) munkakörbe egy megbízható, tapasztalt kollégát! Ha rendelkezel villanyszerelő végzettséggel, nem idegen számodra az élelmiszeripar, akkor nálunk a helyed!

Feladatok

  • Zavartalan és biztonságos működés fenntartása, hibaelhárítása
  • Szoros együttműködés a termelő gépeken dolgozó kollégákkal és ismereteik fejlesztése
  • Berendezések működésének ellenőrzése és szükség szerinti beállítása

Elvárások

  • Műszaki szakmunkás-, vagy szakközépiskolai végzettség VILLANYSZERELŐ VAGY ELEKTROMŰSZERÉSZ SZAKIRÁNYBAN
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Ajánlatunk

  • Felajánlott havi nettó kereset (próbaidő alatt): 290.000 - 310.000 Ft
  • Próbaidő után: nettó 310.000 - 330.000 Ft várható kereset
  • Negyedévente havi 60.000 Ft mozgóbér
  • Betanulás után sikeres szakmai vizsga esetén 5% béremelés várható
  • Bejárási támogatás (autóval nettó 15 Ft/km, tömegközlekedés esetén 86%)
  • Cafeteria keretben választható egyéb juttatások: készpénz, SZÉP kártya
  • Munkaruha biztosítása
  • Nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Dinamikus, fiatalos csapat
  • Biztos vállalati háttér
  • Saját állományban történő foglalkoztatás!