Elektromos karbantartó technikus
Veresegyház

Szakmai fejlődési lehetőség, profi csapat! Hivatkozási szám WHC01654

Veresegyház Vissza Elektromos karbantartó technikus Szakmai fejlődési lehetőség, profi csapat! Hivatkozási szám WHC01654

Elektromos karbantartó technikus munkalehetőség- Veresegyháza

Feladatok

  • Tervezett és meghibásodásokhoz kapcsolódó karbantartási feladatok elvégzése
  • Gépek és berendezések állapotának folyamatos ellenőrzése
  • Hibaelhárítás
  • Karbantartási adatbázis fenntartása
  • Részvétel a berendezések telepítésében
  • Rajzok és tervek olvasása
  • Biztonsági szabályok betartása

Elvárások

  • Elektromos szakirányú végzettség (villanyszerelő vagy elektroműszerész)
  • 5 vagy több éves gyakorlat ipari berendezések karbantartási területén, a gépek, berendezések elektromos / vezérlési / mérő-rendszereinek alapos ismerete
  • Marógépek, illetve esztergák karbantartási ismeretei
  • Jó problémamegoldó készség
  • Precíz, alapos munkavégzés
  • Kritikus gondolkodás
  • Folyamatos műszak vállalása (4 nap munka-4 nap pihenő )

Ajánlatunk

  • Versenyképes bérezés
  • Szakmai képzések
  • Cafetéria juttatás a belépés napjától
  • Műszakpótlék: délutáni 30%, éjszakai: 40%
  • Étkezés támogatás: Ebéd menü kedvezményes áron
  • Egészségbiztosítás: belépés napjától (orvosi konzultáció, elsőbbségi időpont)
  • Munkavédelmi felszerelés: belépés napjától (méretre szabás, mosást a cég vállalja)
  • Utazási költségtérítés: 35Ft/km
  • Céges buszjárat
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Modern munkakörnyezet
  • Korrekt vezetőség