Elektronikai összeszerelő
Fót

Bérigény, Fejlődési lehetőség Hivatkozási szám WHC01149

Fót Vissza Elektronikai összeszerelő Bérigény, Fejlődési lehetőség Hivatkozási szám WHC01149

Irányítástechnikai rendszerek összeszerelésével foglalkozó, multinacionális fóti partnerünk számára keresünk ELEKTRONIKAI ÖSSZESZERELŐ MUNKATÁRSAKAT, azonnali kezdéssel is!

Feladatok

  • Irányítástechnikai, elektronikai, mechanikai összeszerelés
  • Mechanikus és elektromos rajzok, dokumentációk értelmezése
  • Alapvető kéziszerszámok, mérőeszközök használata
  • Utasítások betartása

Elvárások

  • 2 műszakos munkarend vállalása, hétfőtől péntekig
  • összeszerelésben szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Önálló, precíz munkavégzés (betanítási idő után)

Ajánlatunk

  • Délutános műszakpótlék (30%) már 14:00-tól
  • Bejárási támogatás ingyenes buszjárattal vagy saját gépkocsival (29 Ft/km)
  • Cafetéria az első munkanaptól
  • Egészség- és életbiztosítás
  • Biztosított munkaruházat és védőfelszerelés
  • Professzionális mentorprogram az új kollégák gyors és hatékony betanításához
  • Folyamatos fejlődési, előrelépési lehetőség
  • Kulturált, tiszta, biztonságos munkakörnyezet
  • Edzőterem, kedvezményes étkezés
  • Határozatlan idejű munkalehetőség