Elektronikai összeszerelő ukrán nyelvismerettel
Győr

Könnyű fizikai munkalehetőség Hivatkozási szám WHC01728

Győr Vissza Elektronikai összeszerelő ukrán nyelvismerettel Könnyű fizikai munkalehetőség Hivatkozási szám WHC01728

Tovább a jelentkezéshez
Biztos munkahely, kiemelkedő bérezés, kellemes munkakörnyezet

Feladatok

  • Alkatrészek kézi beültetése
  • Elektronikai panelbe tesztberendezések operátori kezelése
  • Vezérlő panelok szerelése
  • Dobozolás, kiszállításra felkészítés
  • Alkatrész előkészítés
  • Munkautasítások, dolgozói tájékoztatók megértésének segítése az ukrán kollégákkal

Elvárások

  • Min. 8 ált. iskolai végzettség
  • Ukrán-magyar nyelvismeret
  • Egészségügyi alkalmasság
  • Sikeres tesztírás
  • 3 műszakos és álló jellegű munka vállalása

Amit kínálunk

  • Nettó 180-220 ezer forintos havibér
  • Könnyű fizikai munka
  • Cafeteria
  • Munkaruha biztosítása
  • Munkába járás támogatása (győriek részére is!)
  • Igény esetén szálláslehetőség biztosított