Budapest V., 2024.09.27.

Építésvezető

Hivatkozási szám WHCSZ12925

Budapest V. Vissza Építésvezető Hivatkozási szám WHCSZ129252024.09.27.

Építésvezető kollegákat keresünk Partnerünk csapatába bővülés céljából.

Feladatok

  • Magasépítési projektek kivitelezésének helyszíni koordinálása és ellenőrzése,
  • A projektek nyomokövetése és dokumentálása,
  • Építész, gépész, villamos és egyéb szakipari munkák koordinálása,
  • A kivitelezési projektek minőségi ellenőrzése,
  • Ütemtervek készítése és azok betartatása,
  • Kapcsolattartás a megrendelőkkel és az alvállalkozókkal.

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (építész-, építőmérnök)
  • Legalább 3-5 év szakmai, releváns építőipari tapasztalat, magasépítésben, generál kivitelezésben, vagy szerkezetépítésben
  • Érvényes regisztrált felelős műszaki vezető jogosultság

Ajánlatunk

  • Versenyképes alapbér
  • Szakmai kihívások és fejlődés