Építőipari kereskedelmi ágazatvezető
Győr-Moson-Soporon megye

Hivatkozási szám WHCSZ9703

Győr-Moson-Soporon megye Vissza Építőipari kereskedelmi ágazatvezető Hivatkozási szám WHCSZ9703

Tovább a jelentkezéshez

Építőipari-kereskedelmi partnerünk csempe üzletág működéséhez szakmai és kereskedelmi folyamatokért felelős ágazatvezető kollégát keresünk!

Feladatok

  • Üzletág működéséhez kapcsolódóan a csapat irányítása
  • 4 telephely működésének a koordinálása
  • Elvárt üzleti eredmények elérésének támogatása
  • Új termékek bevezetése, lehetőségek felkutatása
  • Keresztértékesítés maximalizálása
  • Vevői elégedettség fenntartása, növelése
  • Gyártókkal és beszállítókkal való kapcsolattartás
  • Beszerzések, árrések optimalizálása
  • Különböző tervek és árak meghatározása, nyomonkövetése
  • Aktív részvétel a napi építőipari kereskedelmi tevékenységben
  • Emberi erőforrás tervezése, munkatársak szakmai koordinálása, teljesítményértékelési rendszer kialakításában való részvétel

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség (előny szakirányú építőipari képzettség)
  • Minimum 3 év építőanyag kereskedelemben szerzett tapasztalat
  • Vezetői / csoportvezetői tapasztalat (Előny: építőipari-kereskedelmi területen)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Valamely vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Vezető, irányító, motiváló képesség
  • Önállóság és döntési képesség
  • Kiemelt előnyt jelent a megfelelő piaci ismeret és kapcsolati tőke
  • További előnyt jelent idegen nyelv ismeret (angol / német)
  • Utazási hajlandóság a 4 telephely heti látogatásával

Amit kínálunk

  • Piacképes bérezési csomag (alapbér +
    cafeteria)
  • Céges gépjármű, laptop, telefon – akár magánhasználatra is
  • Dinamikusan fejlődő vállalat
  • Támogató szakmai közösség
  • Rugalmas munkavégzés